Linki


-----------------------------------------------------
Osoby, które podziwiam:
-----------------------------------------------------

Wojtek Fus
Uwielbiam jego galerię, to jak stosuje światłocień i świetną znajomość anatomii. Jeśli jeszcze go nie znasz, to polecam również jego kanał na YT, nie jest ciężko znaleźć, a dużo można się nauczyć. Wspólnie ze znajomymi z U.S. prowadzi sesję "Level Up", albo rysują i komentują, albo przerabiają czyjś rysunek, nakładając cienie, inne kolory - pokazują w ten sposób co można było zrobić by praca była jeszcze lepsza. Gorąco polecam - uwielbiam tego pana.

Lilaira
Dzięki tej osobie zaczęłam na poważnie brać rysunek. Może nie do końca poważnie, ale przez oglądanie jej prac zaraziłam się chęcią do rysowania. Obserwuję ją od ok. 2007 roku i widziałam jakie postępy robiła. Utalentowany i pozytywny człowiek. Uwielbiam anatomię i ekspresję jej prac.

-----------------------------------------------------
Blogi, które obserwuję:
-----------------------------------------------------

Cosmetic Addiction
Blog koleżanki ze szkoły medycznej. Można tu zobaczyć wiele recenzji spotykanych lub niespotykanych kosmetyków. Polecam gorąco każdej zaciekawionej osobie :)

SQ-endgame
Szablon mojego wykonania ^^
Blog przyjaciółki. Znajdują się tutaj fanficki serialu Once Upon A Time, nie dla każdego fabularnie, ale na pewno pisane przyjemnym językiem. Jeśli ktoś lubi fanficki, albo zna serial OUAT - gorąco polecam.

Pseudoartystyczny
Możecie tu znaleźć podobnie jak u mnie - porady na temat rysowania, rysunki, ale i nie tylko - trochę z życia, a nawet i opowiadanie. Przyjazny blog prowadzony przez przyjazną osóbkę. Polecam zajrzeć i zostawić jej trochę miłości w komentarzach, ja nie pożałowałam to wy też skorzystacie! <3

-----------------------------------------------------
Moje inne strony:
-----------------------------------------------------

Facebook
Oczywiście najlepszym kontaktem ze mną jest facebook, sprawdzam w miarę często, nawet jeśli nie ma mnie przy komputerze czy telefonie, staram się zostawiać go włączonego. Na każde pytanie odpowiem, można pisać nawet, jeśli nie chodzi o rysowanie, chętnie porozmawiam, jeśli będę miała czas. :) Zachęcam do kontaktu przez FB lub maila. Mail podany jest w zakładce z zamówieniami.

Galeria DA
Moja galeria, która istnieje już od 2008 roku - wtedy też zaczęłam przygodę z rysowaniem. Wszystko co raz się tam pojawiło - zostało, więc jeśli ktoś jest ciekawy jak zaczynałam pracę rączkami, to polecam. Sama często przeglądam "stare śmieci", miłe wspomnienia i widać, jak bardzo się od tamtego czasu rozwinęłam. 

Different dies
Jest to opowiadanie, którego fabuła jest osadzona w przyszłości. Kocham gatunek fantasy i nieco science-fiction, tak więc nie ciężko się domyślić, że właśnie w tych klimatach utrzymuję fabułę. Historia cała istnieje już w mojej głowie od dawna, jednak z pisaniem idzie mi nieco wolniej. Tak czy siak polecam, jeśli ktoś lubuje się w podobnych klimatach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz